Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
19 Mayıs Gençlik Konseri büyük bir beğeni ile izlendi
Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ile Okulumuz Senfoni Orkestrasının ortaklaşa düzenledikleri 19 Mayıs Gençlik Konseri büyük bir beğeni ile izlendi

2019 yılında, Vakfımız ve Derneğimizin büyük destekleri ve Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ile yapılan işbirliği sonucunda kurulan “EDİRNE LİSESİ SENFONİ ORKESTRASI” 2020 yılının ortalarında başlayan Covid-19 pandemisi sebebiyle çalışmalarına iki yıl ara vermek zorunda kalmıştı.

2021-2022 ders yılı başında konservatuvar hocalarının nezaretindeyeniden çalışmalarına başlayan senfoni orkestramız, çok başarılı bir yıl geçirdi. Trakya Üniversitesi, Devlet Konservatuvarının değerli Müdürü Sayın Prof.Dr. Ahmet Hamdi Zafer hocamızın önerisi üzerine, bu iki kurumun orkestraları, 19 Mayısta bir ortaklaşa bir “GENÇLİK KONSERİ” düzenlemeye karar verdiler.

Mezunlarımızın ve velilerin büyük bir coşku ve beğeni ile izledikleri konserin  sonunda, izleyiciler uzun süre alkışlıyarak takdirlerini belirttiler. Vakfımız ve derneğimiz Genel Başkanı Atıl Erman ise,konser sonunda kısa bir konuşma yaparak mutluluğunu ifade ettiler.Orkestrayı yöneten kıymetli Şef Dr. Ümit Çavuş’a bir çiçek takdim ettiler ve hizmetleri için Ümit hocanın şahsında orkestramızın yetişmesinde hizmetleri geçen tüm hocalara şükranlarını sundular.

Yayınlanma Tarihi: 20 Temmuz 2022 Çarşamba, 15:57
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET