Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
ARAMIZA YENİ KATILAN KARDEŞLERİMİZ
Edirne Lisesinden mezun olan kardeşlerimiz 31 Mayıs günü yapılan törenle diplomalarını aldılar.

Edirne Lisesinin geleneksel bayrak devir teslimi ve diploma töreni bu yıl da 31 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 17.00 de Okulumuz tören alanında yapıldı. Çok sayıda velimizin ve davetlilerin katıldığı tören Edirne Lisesi müdürü Mehmet Kıyıcı’nın açılış konuşmasıyla başladı. Törende daha sonra söz alan ELEV ve ELYD Genel Başkanı Atıl Erman yeni mezunları kutlayarak, Yetişenler camiasına hoş geldiniz dedi.
Konuşmaları takiben, lisemizi derece ile bitiren AYŞENUR GEMİCİ, NAZLIHAN TOSUN ve İREM NUR AKKUZU kardeşlerimize derneğimizin kristal başarı ödülleri takdim edildi ve Okul Birincisi olan Ayşenur Gemici okul kütüğüne plaket çaktı.
Şimdi sıra geleneksel bayrak devir teslim törenine gelmişti. Yapılan güzel bir törenle, son sınıflar tarihi lisemizin şanlı bayrak ve flamasını 11. Sınıftaki kardeşlerine telim ettiler. 
Artık beklenen an gelmişti, son sınıf öğrencileri tek tek isimleri okunarak sahneye davet edildiler ve sınıf öğretmenleri tarafından kendilerine mezuniyet belgeleri takdim edildi. Her sınıf belgelerini veren öğretmenleri ile topluca fotoğraf çektirdiler.
Mezuniyet belgelerinin dağıtımı sona erince ise, bu kez öğrenciler okulumuzun yöneticilerini ve tüm öğretmenlerini sahneye davet ederek, onlara çiçekler sunmak suretiyle, hizmetleri için şükranlarını arz ettiler.
Törenin sonuna gelindiğinde heyecan dorukta idi, sıra geleneksel kep fırlatma zamanına gelmişti. Verilen komutla birlikte kepler havada uçuşurken mutluluklar da zirveye varmıştı. Tüm mezunlarımıza yüksek öğrenim hayatlarında başarılar diliyoruz.

 

Yayınlanma Tarihi: 27 Eylül 2018 Perşembe, 17:57
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET