Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
EDİRNE LİSESİNİN YENİ ÖĞRENCİLERİ
Yeni öğretim yılında okulumuzda okumaya hak kazanan öğrencilerimiz törenle Edirne Lisesi ailesine katıldılar.

Bu yıl milli eğitim bakanlığınca saptanan yeni sistemle, okulumuzda okumaya hak eden 140 genç kardeşimiz, 14 Eylül 2018 Cuma günü okulumuzda yapılan bir törenle, Edirne Lisesi ailesine katıldılar.
    Okulumuz Müdürü Mehmet Kıyıcı’nın hoş geldiniz konuşmasıyla başlayan törende daha sonra yeni öğrencilerin şubelerinin saptanması amacıyla kura çekilişleri yapıldı. Şubesi belli olan her öğrenciye öğretmenleri tarafından Edirne Lisesi rozetleri takdim edildi.
    Geçen yıl olduğu gibi bu yılda, okulumuzu en yüksek puan ile kazanan 3 genç kardeşimiz, bu üstün başarıları nedeniyle Edirne Lisesi Eğitim Vakfı tarafından ödüllendirildi. Yapılan törende dereceye giren birinci GÜLŞEN İREM ÇAĞLAYAN(98.52), ikinci ONUR AKGÜN(98.17) üçüncü olan CEREN BEYGÜL’e(98.13)birer dizüstü bilgisayarı armağan edildi. Armağanları, Edirne Lisesi Eğitim Vakfı başkanımız Atıl Erman ile Okul Müdürümüz Mehmet Kıyıcı başarılı kardeşlerimize vererek, lise eğitimleri boyunca başarılarının devam etmesi dilekleriyle verdiler.
    Bu yıl okulumuza kayıtları yapılan 140 yeni öğrencimizin, 90’ı kız 50’si ise erkek öğrencidir. Tören sonrasında veli ve yeni öğrencilerimize okulumuz CEMAL GÖKÇE salonunda bir kokteyl verildi. Daha sonra da sınıf öğretmenleri yeni öğrencilerle 

Yayınlanma Tarihi: 27 Eylül 2018 Perşembe, 17:19
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET