Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
BAKANIMIZI CAMİAMIZ ADINA KUTLADIK
Yeni Milli Eğitim Bakanı Sayın Prof.Dr. Ziya Selçuk'u, bir mektupla camiamız adına kutladık ve camiamızın başarı dileklerini ilettik.

Haziran ayı sonunda ülkemizde yapılan genel seçimler sonucunda oluşan yeni kabinede, Milli Eğitim Bakanı olarak Prof. Dr. Sayın Ziya Selçuk’un atanmış olmasını, çok büyük bir memnuniyetle öğrenmiş bulunuyoruz. Ülkemizin yetiştirdiği çok değerli eğitimcilerinden biri olan sayın Selçuk, daha önce de milli eğitim bakanlığında üst düzey görevleri, üstün bir başarı ile yapmış olup, engin bir bilgi ve deneyime de sahiptir.
Lisemiz mezunları arasında eğitimcilerin sayısı hayli çoktur. Uzun bir aradan sonra bir meslektaşlarının bakanlığın başına geçmesi eğitimci arkadaşlarımızca da büyük mutlulukla ve umutla karşılandı. Vakfımız ve Derneğimiz, bu memnuniyetin sonucu olarak kendilerine bir kutlama mesajı göndererek başarı dileklerimizi ilettiler.
Camiamız, Sayın Bakanımızı okulumuzda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.   

 

Yayınlanma Tarihi: 27 Eylül 2018 Perşembe, 17:07
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET