Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
1978 MEZUNLARIMIZ 40.YIL ANI PLAKETLERİNİ ALDILAR
Okulumuz 1978 yılı mezunları 23 Nisan günü yapılan Pilav Şenliklerinde düzenlenen bir törende 40.Yıl Anı Plaketlerini aldılar.

Derneğimizce her yıl pilav şenlikleri kapsamında verilmekte olan 40.yıl mezuniyet anısı plaketleri, bu yıl lisemizin 1978 yılı mezunu olan 95 arkadaşımıza, okulumuz Mehmet Halazaoğlu konferans salonunda yapılan törenle, Genel Başkanımız Atıl Erman tarafından takdim edildi.

         1978 mezunlarımız, vefat eden Sebahattin Göker ile İlhan Barlas arkadaşlarını da unutmadılar ve onların yakınlarını da bu törene davet ettiler. Özellikle Merhum Sebahattin Göker Kardeşimizin “Benim kızım benim lisemde okusun” diyerek vasiyet etmesi ve sevgili kızıSevgi Zeynep Göker de babasının vasiyetine uyarak, geçen yıl katıldığı TEOG sınavında üstün bir başarı göstererek Edirne Lisesini birincilikle kazanmıştı.

         Genel Başkanımız Atıl Erman törende, babasının 40. Yıl anısını Sevgi kızımıza verirken, bu vasiyeti ve onun üstün bir başarıyla babasının vasiyetini yerine getirdiğini anlatırken göz yaşlarını hakim olamadı. Aynı şekilde salondaki davetlilerde duygulanarak, kızımızı uzun süre alkışladılar. Genel başkanımız ayrıca 1978 mezunlarına ulaşmalarındaki katkıları nedeniyle, Bülent Mehmet Gürpınar arkadaşımıza da teşekkür ettiler.

Yayınlanma Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma, 17:16
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET