Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
GELENEKSEL MERİÇ BALOSU
Derneğimiz Edirne Şubesinin her yıl 22 Nisanda organize ettiği Meriç Balosu bu yıl Margi Otel Tuna Balo Salonunda gerçekleştirildi.

73 yıllık bir gelenek olan Meriç Balosu, bu yıl Edirne’mizin ilk 5 yıldızlı oteli olan,Margi Otel balo salonunda,22 Nisan Pazar akşamı yapıldı. Yetişenlerimizin büyük ilgi gösterdiği baloda, yapılan bir törenle 1968 mezunlarımıza 50. Mezuniyet anısı plaketleri dağıtıldı.

Derneğimizce hazırlatılan 161. Yıl Pastasını, Camiamızın büyük Ağabeylerinden Sayın Mehmet Halazaoğlu kestiler. Güzel bir tesadüf olarak o gece Mehmet ağabeyimizin doğum günüydü. Sayın Halazaoğlu’nun 89. Yaşını kutlar, ellerinden öper, sağlıklı uzun ömürler dileriz.

Baloda gece boyunca yapılan canlı müzik ile dans eden arkadaşlarımız, özellikle Trakya oyun havaları çalındığında bütün yeteneklerini gösterdiler. Bize göre gecenin yıldızı 1968 mezunları idi.

Yayınlanma Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma, 17:02
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET