Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
1978 MEZUNLARIMIZIN ÖRNEK DAVRANIŞI
1978 Mezunlarımız aralarında topladıkları 10.000 TL'yi burs kampanyasında kullanılmak üzere genel merkezimize teslim ettiler.

Tarihi Edirne Lisemizin 1978 yılı mezunları, mezuniyetlerinin 40.yılında, bu yıla kadar hiç düşünülmemiş bir konuyu ele alarak hayata geçirdiler.

 “Hayatta başarı göstermemizde ve belirli yerlere ulaşmamızda büyük katkısı olan Edirne Lisesine şükran duygularımızın bir nişanesi olarak, Edirne Lisesi Eğitim Vakfı Burs Fonuna bir miktar bağışta bulunmaya karar verdik” diyerek topladıkları parayı makbuz karşılığında vakfımıza teslim ettiler.

Toplamı 10.000.TL. olan bu bağış şimdiye kadar vakfımız burs fonuna yapılan en büyük bağıştır. Bu meblağa ulaşılmasında çok büyük bir destek veren Kaptan Pilot Osman Karagöz kardeşimize ve tüm 1978 mezunu arkadaşlarımıza camiamızın şükranlarını sunuyor ve onları kutluyoruz.

1978 mezunu kardeşlerimizin başlattıkları bu hayırlı davranışın, bundan sonraki yıllarda mezun olan kardeşlerine de güzel bir örnek teşkil etmesini ve geleneksel hale gelmesini candan temenni ederiz.

Bu zarif ve cömert davranışları için vakfımızda kendilerine özel olarak hazırlattığı ŞÜKRAN BELGELERİNİ takdim etti.

Yayınlanma Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma, 16:51
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET