Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
MODAVİZYON'A ŞÜKRAN PLAKETİ
Okulumuz bandosunun kıyafetlerini imalatını gerçekleştirip hiçbir ücret almadan okulumuza hediye eden Modavizyon A.Ş.'ye Şükran Plaketi sunuldu.

Okulumuzun öğrenci bandosunu ele alan Edirne Lisesi Eğitim Vakfı tarafından, bandonun tüm enstrümanlarını yeniledikten sonra, üniformalarının yenilenmesi içinde kentimizin ünlü konfeksiyon firmalarından MODAVİZYON A.Ş. ile temasa geçilmiş ve netice anlaşarak, sipariş verilmişti.

         İlgi firma tarafından mükemmel bir şekilde tasarımları ve üretimleri yapılan 86 takım üniformanın, okulumuza teslimi aşamasında, ilgili firmanın yöneticileri, büyük bir jest yaparak, bunları sosyal sorumluluk faaliyeti kapsamında gördüklerini ve okulumuz gençlerine armağan ettiklerini belirttiler.

         MODAVİZYON A.Ş. ‘nin bu zarif ve cömert davranışları karşısında duygulanmamak elde değildi. İşte bu nedenle ELEV ve ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN, başta Genel Müdür Sayın Turgut BAKIR beyefendi ile firmanın üst düzey yöneticilerini sayın eşleriyle birlikte geleneksel Meriç Balosuna davet ederek ağırladılar. Ayrıca, genel başkanımız sayın Genel Müdür Turgut Bakır beyefendiye, okulumuzailesi ile bandodaki genç kardeşlerimiz adına, camiamızın şükranlarını arzederek, gecenin anısına bir plaket takdim ettiler.

Yayınlanma Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma, 16:44
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET