Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
OKULUMUZ YEMEK SALONU YENİLENDİ
Okulumuz yemek salonunun klasik bir okul yemek salonundan daha cazip bir hale gelmesi için vakfımız tarafından bir takım değişiklikler gerçekleştirildi.

Vakfımız yöneticileri okulumuzda yaptıkları incelemeler sonucunda, lisemizin yemek salonunda bazı değişiklikler ve yenilikler yapılmasının gerekli olduğuna karar vermişlerdi. İlk aşamada alüminyum self servis tepsilerinin kaldırılarak yerlerine beyaz porselen tabaklar kullanılmasının daha uygun olacağı düşünüldü.

         Ayrıca yemek salonundaki masalarda beyaz kumaş örtülerin kullanılması ve çiçekli vazoların bulunması, öğrencilerimizi hayata hazırlama konusunda da yararlı sonuçlar doğuracağı kanısına varıldı.

         İşte bu görüşlerle vakfımız tarafından okulumuzun armasını taşıyan porselen yemek takımları ve vazolar ile yeteri kadar kumaş beyaz masa örtüleri yaptırılarak, vakfımız tarafından okulumuza armağan edilmiştir.

Yayınlanma Tarihi: 02 Mayıs 2018 Çarşamba, 13:37
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET