Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
LİSEMİZ ÖĞRENCİLERİ REKOR KIRDILAR
Edirne Lisesi öğrencilerinin yüzde 84,53'ü Takdir ve Teşekkür alarak yeni bir rekora imza attılar.

Edirne Lisesinin 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı I. Kanaat dönemi 19 Ocak 2018 Cuma günü sona erdi. Okulumuzda yapılan törenle, öğrenci kardeşlerimize karneleri dağıtıldı. Ayrıca sınıflarında başarı gösteren arkadaşlarımıza da Okul müdürümüz, Sayın Mehmet Kıyıcı tarafından takdirname ve teşekkür belgeleri verildi.
Bu dönemde okulumuz öğrencilerinin, derslerde elde ettikleri olağan üstü başarı, her türlü övgünün üstündedir. Okulumuz idaresinin verdiği istatistikler göğsümüzü kabarttı. Genç öğrenci kardeşlerimizle gurur duyduk.
Geçen yıl okulumuzda öğrenim gören 515 öğrencinin 366 tanesi takdirname ve teşekkür belgesi almıştı ve başarı yüzdesi %71.07 idi. Bu yıl ise okulumuzda öğrenim gören 530 öğrencinin 448 tanesi takdirname ve teşekkür belgesi almaya hak kazandı. Bu yıl ise başarı yüzdesi % 84.53 bu büyük bir rekordur. Evlatlarımızla iftihar ediyoruz.
Çocuklarımızı en iyi şekilde eğiten ve yetiştiren başta okulumuzun değerli Müdürü Sayın Mehmet Kıyıcı ile kıymetli yöneticilerimizi ve fedakâr öğretmenlerimizi, özverili çalışmaları ve bu büyük başarıları için candan kutluyor ve onlara şükranlarımızı arz ediyoruz.
Lise birinci sınıflardan 9-B ve 9-C şubelerindeki mevcut öğrencilerin tamamı takdirname ve teşekkür belgesi almışlar. Bu da ayrı bir Rekordur.
Bir başka Rekor da lise son sınıftaki 12-Dil(İngilizce) Şubesinde öğrenim gören, 17 öğrencinin 17 si de Takdirname almışlar. Onları kucaklıyor ve bağrımıza basıyoruz. Bundan büyük rekor, bundan büyük başarı olur mu?
Okulumuz eski yıllardaki başarılarına geri döndü. Hatta onunda önüne geçti. Onlarla ne kadar iftihar etsek ve gurur duysak azdır.
Edirne Lisesinde birinci dönemde, sınıflarına göre ilk üç dereceyi paylaşan üstün başarı öğrenciler, okul idaresi tarafından açıklandı. Vakfımızca bu kardeşlerimize ödüller verildi.

Yayınlanma Tarihi: 03 Şubat 2018 Cumartesi, 17:37
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET