Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
GELENEKSEL MERİÇ GECEMİZ
Derneğimizin geleneksel "Meriç Gecesi"nin 72. İstanbul Güneş Otelde yapıldı.

1946 Yılından bu yana devam eden bir gelenek olan MERİÇ GECESİ’nin 72. si 23 Aralık 2017 Cumartesi akşamı İstanbul Merter de bulunan Güneş Otel Balo salonunda yapıldı. Çok güzel bir müzik eşliğinde yenen nefis yemekler ve güzel sohbetler sonrası derneğimizin düzenlediği çekilişle tüm arkadaşlarımıza yeni yıl armağanları dağıtıldı.
Derneğimiz Edirne Şubesi tarafından yapılan bir organizasyon ile gecemize katılan Edirneli üyelerimizle de hasret giderdik. Zaman zaman Türk sanat müziği parçalarını eşlik eden arkadaşlarımız, hem dansta hem de oyun havalarındaki maharetlerini gösterdiler.
Gecenin sonunda derneğimiz, arkadaşlarımıza bir sürpriz yaparak özel olarak hazırlanan sarı ve kırmızı renkli keselerde Edirne Lisesi rozeti dağıttı.
TEŞEKKÜRLER
Bu güzel organizasyonları ve misafirperverlikleri için derneğimiz eski başkanlarından ve Güneş Otelin sahibi Hulusi Çekiçer beye ve otelin Yiyecek İçecek Müdürü Nejat Bey’e teşekkürlerimizi sunarız.

Yayınlanma Tarihi: 03 Şubat 2018 Cumartesi, 17:33
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET