Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
MİLLİ EĞİTİM MÜSTEŞARI İLE GÖRÜŞME
Genel Başkanımız Atıl Erman Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarına projelerimizi anlattı.

Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Sayın Yusuf TEKİN 13 Ocak 2018 Cumartesi günü Edirne’mizi ziyaret ettiler. Aynı gün saat 13,30 da Trakya Üniversitesinin Balkan Yerleşkesindeki konferans salonunda düzenlenen GELECEĞİN MİMARI ÖĞRETMEN BULUŞMASI etkinliğine katılan Sayın Müsteşar, ilimiz öğretmenleri ile de görüşme imkânı buldular.
Genel başkanımız Atıl ERMAN’ın da katıldığı toplantının sonunda Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Erhan TABAKOĞLU daveti üzerine bir sohbet toplantısı yapıldı. Sayın Müsteşar ve heyetindeki yetkililerle birlikte, Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rıdvan CANIM, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yılmaz ÇAKICI Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT ve Genel başkanımız Atıl ERMAN’ın katıldığı toplantı çok samimi bir havada geçti.
Genel Başkanımız, vakfımız ve derneğimizin Edirne Lisesi ile ilgili projeleri hakkında sayın müsteşarımıza açıklamalarda bulundular ve bugüne kadar yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Sayın müsteşar da “Keşke her okulumuzun böyle dernek ve vakıfları olsa” diyerek memnuniyetini ifade ettiler. Yapılan çalışmalar için başkanımızı kutlayarak, teşekkürlerini bildirdiler.

Yayınlanma Tarihi: 03 Şubat 2018 Cumartesi, 16:26
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET