Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
ÜYELİĞE DAVET KAMPANYAMIZ
Bugüne kadar üyemiz olmayan mezunlarımızı gücümüze güç katmaları için üye olaya davet ediyoruz.

Kurulduğu 1934 yılından buyana 84 yıldır camiamıza ve okulumuza hizmet veren, Edirne Lisesinden Yetişenler Derneği, bilindiği gibi ülkemizin en eski sivil toplum kuruluşlarından biridir. Ayrıca ülkemizin en faal ve başarl mezunlar derneklerinin başında gelir.
Sadece camiamız mensuplarına değil, aynı zamanda okulumuza ve Edirne’mize de büyük hizmetler vermek için yoğun çabalar sarf etmektedir. Özellikle son on yıl içinde geliştirdiği ve gerçekleştirdiği büyük projeleri ile başarılı sonuçlar elde etti. Halen haftanın 6 günü, büyük bir özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.
Bu güne kadar hiçbir ayırım yapmadan adresine ulaşabildiğimiz her arkadaşımıza ulaşmaya, hizmet etmeye ve yayınlarımızı bilâ ücret göndermeye gayret ettik. Ana amacımız camiamızda birlik ve beraberliği korumak ve geliştirmek. Ama üzülerek bildirmek isteriz ki aynı iyi niyet ve gayreti bazı arkadaşlarımızda göremedik. Derneğimizin çeşitli etkinliklerinden yaralanmalarına rağmen, söz gelimi bültenleri postada gecikince sitem ettiler, ama üye olmaya vakit bulamadılar.
 Ancak bizler yine de kırgın değiliz, arkadaşlarımızın bir mazeretleri olduğunu var sayarak, 600 civarndaki bu arkadaşlarımıza ocak ayı içinde bir mektup yazarak onlarıüye olaya davet ediyoruz. Lütfen bu sefer olsun bizi kırmayın ve aramıza katılın. Üyelik başvuru formlarınızı sabırla bekliyoruz.
Takdir edersiniz ki kuvvet birlikten doğar. Aramıza katılın ve birlikte daha güçlü olalım.

Yayınlanma Tarihi: 03 Şubat 2018 Cumartesi, 15:49
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET