Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ VE KURTULUŞ'U KUTLADIK
ELEV ve ELYD Başkanları Öğretmenler Günü etkinliklerine katılarak, öğretmenlere küçük hediyeler takdim ettiler.

     ELYD ve ELEV Genel Başkanımız Atıl Erman’ın önderliğinde; ELYD Edirne Şube Başkanı Tunç Üçer, ELEV Edirne Şube Başkanı Sedat Önengüt ve ELYD Edirne Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan ekip Öğretmenler Günü nedeniyle Edirne Lisesinde yapılan kutlama törenine katıldılar ve tören sonunda okulunuz yönetici ve öğretmenlerinin hediyeleri Atıl Erman tarafından sahneye tek tek davet edilerek takdim edildi.

      Öğleden sonra Atıl Erman, Sedat Önengüt, Tunç Üçer ve Okul Müdürü Mehmet Kıyıcı’dan oluşan heyet; Milli Eğitim Müdürünü, T.Ü. Eğitim Fakültesi Dekanı ve öğretim üyelerini, mesleği öğretmen olan Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret ederek günlerini kutladı ve hediyelerini takdim ettiler.

      Ayrıca derneğimizin İstanbul da bulunan Genel Merkezi ile Edirne, Ankara ve İzmir’deki şubelerinde 25 Kasım 2017 Cumartesi günü yapılan toplantılarda,  Öğretmenler günü ve Güzel Edirne’mizin düşman işgalinden kurtuluşunun 95 yılı törenlerle kutlandı. Bu toplantılarda katılanlara ikramlarda bulunuldu ve öğretmen arkadaşlarımıza küçük armağanlar takdim edildi.

Yayınlanma Tarihi: 07 Aralık 2017 Perşembe, 11:50
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET