Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
ELEV BURS FONU İLGİ BEKLİYOR
ELEV genel Başkanı Atıl Erman; Camiamızın ELEV Burs fonuna desteklerini beklediklerini ifade ile, "Damlaya damlaya göl olur" dedi.

Edirne Lisesi Vakfı olarak, okulumuzda okuyan öğrencilerimiz ile okulumuz mezunu olup da, yükseköğrenime devam eden, başarılı genç arkadaşlarımız dan, ekonomik güçleri zayıf olanlara burslar vermekteyiz. Bu güne kadar verilen burs miktarının, günümüz koşullarında yeterli olmadığını saptayarak, burs miktarını bu yıl aylık 250.-TL. ye çıkarttık.

Gelen talepler karşısında, Vakfımızdan burs verilen öğrenci sayısını da yaklaşık %50 arttırdık. Durum böyle olunca, camiamızın siz hayırsever mensuplarının desteklerine ihtiyaç duyduk. Bizi kırmadınız ve destek verdiniz. Allah sizlerden razı olsun. Aşağıda isimleri ve bağış miktarları yazılı olan arkadaşlarımıza, evlatlarımızın ve vakfımızın şükranlarını arz ederiz. Allah hayırlarını kabul etsin.

Camiamızı oluşturan diğer arkadaşlarımızın da kendilerine yakışanmiktardaki yardım ve desteklerini beklemekteyiz. Her arkadaşımız hiç olmazsa bir aylık burs tutarı kadar,katkıda bulunursa gençlerimize büyük destek olacaktır. Unutmayalım ki DAMLAYA DAMLAYA, GÖL OLUR.

Yayınlanma Tarihi: 07 Aralık 2017 Perşembe, 11:37
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET