Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
BALKANLAR GEZİMİZ GÜZEL GEÇTİ
Derneğimizin düzenlediği ve Sedan Turizm aracılığıyla gerçekleştirilen Balkanlarda 7 ülkeyi kapsayan gezimiz çok yararlı ve güzel geçti.

       Derneğimizce düzenlenen ve balkan ülkelerini kapsayan, yurtdışı gezilerinden 12. si,  22 – 29 Eylül 2017 günleri arasında yapıldı. Bulgaristan, Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Kosova ve Makedonya’yı kapsayan gezimize 42 arkadaşımız katıldılar. Balkanların bütün ünlü şehirlerini ziyaret etme fırsatını bulduğumuz gezimiz çok neşeli geçti.

       Hizmet ve servisin çok güzel olduğu bu turda Elyd Edirne şubemizin ve genel başkanımızın sürpriz ikramları da katılanları mutlu etti.

            TEŞEKKÜRLER

             Derneğimizin” Balkan Turu Gezisi” ni büyük bir başarı ile düzenleyen Edirne SEDAN TURİZM seyahat             acentesine ve bize güler yüzle çok güzel hizmet veren SERKAN ZEREN ve İLKAY ZEREN beyefendilere        kafilemizin ve derneğimizin teşekkürlerini sunarız.

 

Yayınlanma Tarihi: 06 Aralık 2017 Çarşamba, 12:53
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET