Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN
Başkandan Mektup

Sevgili Arkadaşlar, Derneğimiz geride bıraktığımız iki aylık dönemde, yine çok yoğun çalışarak, birçok etkinlik yaptı.

 

Sevgili Arkadaşlar,

Derneğimiz geride bıraktığımız iki aylık dönemde, yine çok yoğun çalışarak, birçok etkinlik yaptı. Bunun doğal sonucu olarak bültenimiz 40 sahifeye ulaştı. Sizde takdir edersiniz ki artık haber bülteni sınırlarını zorlamaya başladık.

Kasım ayında içinde Edirne’ye gittik ve yeni atanan valimizi makamlarında ziyaret ederek “Hoş Geldiniz” dedik.

Sevgili arkadaşımız Prof. Dr. Tankut Öktem’in vefatının 5. yılında İstanbul’da düzenlenen sergiye büyük bir gurup halinde topluca katıldık. Derneğimizce 10-11 Kasım günlerinde düzenlenen Darıca-Eskihisar-Yalova ve İznik gezisine katılım hayli  fazlaydı.

Yönetim kurulumuz, 2012 “ELYD Büyük Ödülü” nün değerli büyüğümüz Sayın Canpolat Pamay’a verilmesini kararlaştırmış bulunmaktadır. Ağabeyimizi candan kutlarız.

Öğretmenler günü kutlamalarını bu yıl da İstanbul, Edirne ve Ankara da düzenledik. Her üç şehirdeki toplantılarda öğretmenlerimize küçük armağanlar takdim ettik.   

1996 mezunumuz Avukat Özgür Yıldırım arkadaşımızın Edirne Barosu Başkanlığına seçildiğini memnuniyetle öğrendik. Arkadaşımızı kutlarız. Diğer yandan Nedim Hızlılar ve Sevimbay Ispaha hocalarımızın vefatları bizi fazlasıyla üzdü. Camiamızın başı sağ olsun.

Her yıl düzenlemekte olduğumuz yurtdışı gezimizi 2013 yılında Çin’e yapmayı kararlaştırdık. Bu konudaki detaylı bilgileri, ilerleyen sahifelerde bulacaksınız. Geziye katılmaya karar veren arkadaşlarımız lütfen son güne kadar beklemeden ilgili acente ile ilişki kursunlar. Önceki yıllarda son güne kadar beleyip de kendilerine yer kalmadığı söylendiğinde ise, bize sitem eden, hatta küsen arkadaşlarımız oldu. Lütfen kararınızı verin ve gereğini yapın.

2012 yılının bitmesine sayılı günlerin kaldığı şu anda, 3 kez hatırlatma yazısı göndermemize rağmen hala aidat borcunu ödemeyen arkadaşlarımızın bulunduğunu üzülerek saptamış bulunuyoruz. O arkadaşlarımızın da yıl bitmeden bu borçlarını eda edeceklerine inanmaktayız.

Yeni yılınızı en iyi dİptalileklerimizle kutlar, saygılar sunarız.

Yayınlanma Tarihi: 09 Aralık 2012 Pazar, 06:25
DİĞER YAZILARI
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET