Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Yeni bir bültende daha sizlere hitap etmenin verdiği mutluluk ile hepinize saygılar sunarak, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Sevgili Arkadaşlar,

Yeni bir bültende daha sizlere hitap etmenin verdiği mutluluk ile hepinize saygılar sunarak, sağlık ve mutluluklar dilerim. LGS sınavlarında başarı gösteren ve Edirne Lisesini tercih eden 120 yeni genç kardeşimizin de katılımıyla, okulumuzda yapılan bir törenle, Edirne Lisesi ailesine katılan yeni kardeşlerimize rozetlerini takarak aramıza  hoş geldiniz dedik. Ayrıca 2022-2023 eğitim öğretim yılına okulumuzda “İngilizce hazırlık sınıfının” eğitime  başlaması da bizi mutlu eden olaylardan birisidir.

Edirne’mize tayin olan yeni valimiz, Sayın H. KÜRŞAT KIRBIYIK beyefendiyi makamların da ziyaret ederek, hoş geldiniz dedik ve kendilerine okulumuz, derneğimiz ve vakfımızın çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunduk.

Lisemizin yeni ders yılına hazırlaması amacıyla, okulumuzda yaz aylarında yapılan çalışmalarına destek vererek, ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösterdik. Özellikle Okulumuzun Mehmet Halazaoğlu konferans salonunu yeniden ele alarak, sahneyi genişlettik ve ihtiyaç duyulan yenilikleri gerçekleştirdik.

Bu eğitim öğretim yılında da genç kardeşlerimize “Eğitime Destek Bursu” vermeye devam edeceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşulları da dikkate alarak aylık burs miktarını 500.-TL.ye çıkartmaya karar verdik. Siz değerli arkadaşlarımızın da bu yıl Vakfımız burs fonuna desteklerini beklediğimizi belirtir, destekleriniz için şimdiden, şükranlarımı sunarım.

Hepinize sağlık ve mutluklar diler, saygılar sunarım.

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2022 Pazar, 21:12
DİĞER YAZILARI
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET