Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN
Başkandan Mektup
Dünyamıza ve ülkemize, yaklaşık iki buçuk yıl sıkıntılı günler yaşatan, COVİD-19 pandemisi nedeniyle gerçekleştire- mediğimiz, geleneksel pilav şenliklerimizi,bu yıl 19 Mayıs haftasında yapabilmenin mutluğunu yaşadık ve sizlerle kucaklaşarak hasret giderdik.

Sevgili Arkadaşlar,

         Dünyamıza ve ülkemize, yaklaşık iki buçuk yıl sıkıntılı günler yaşatan, COVİD-19 pandemisi nedeniyle gerçekleştiremediğimiz, geleneksel pilav şenliklerimizi,bu yıl  19 Mayıs haftasında yapabilmenin mutluğunu yaşadık ve sizlerle kucaklaşarak hasret giderdik.

Bu yıl pilav günü kutlamalarını,sağlığımızı da koruyabilme amacıylaokulumuz bahçesinde bulunan ”150. YIL ATATÜRK ANITI’ın önünde açık havada yaptık.Hafta boyunca düzenlenek çeşitli etkinliklerle ilgili açıklamaları ilerleyen sahifelerimizde bulacaksınız.

İki yıldır yapamadığımız İNGİLİZCE KONUŞMA YAZ OKULU çalışmasına bu yıl yeniden başlarken, ayrıca okulumuz senfoni orkestrası için MÜZİK YAZ OKULU’nu da başlattık. Her iki etkinliğimiz de başarıyla tamamlandı.

Diğer yandan lisemiz yönetimi, Vakfımız, Derneğimiz ve Okul Aile Birliğinin destekleriyle, okulumuzu 2022-2023 Eğitim Öğretim yılına hazırlama amacıyla, boyama, temizleme ve düzenleme çalışmalarına başladılar.

Arkadaşlarımızından gelen yoğun istek üzerine derneğimizin düzenlediği, Lüksenburg, Almanya, Fransa, İsviçre ve İtalya’yı kapsayan yurtışı gezisi 16 -22 Temmuz 2022 tarihleri arasında yapılacaktır. Katılacak olan arkadaşlarımıza hayırlı yolculuklar ve eğlenceli geziler dileriz.

Şimdiden Camiamız mensuplarının, MübarakKurban Bayramlarını en içten duygularımla, candan  kutlar, sağlık ve mutluluk dileklerimle saygılar sunarım.

Yayınlanma Tarihi: 20 Temmuz 2022 Çarşamba, 17:18
DİĞER YAZILARI
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET