Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Sizlere bu defa bültenimizin 100. sayısından sevgilerimi ve saygılarımı sunarak mektubuma başlıyorum.

Sevgili Arkadaşlar,

Sizlere bu defa bültenimizin 100. sayısından sevgilerimi ve saygılarımı sunarak mektubuma başlıyorum. Bir dernek için, 24 yıl ve 100 sayı bülten çıkarabilmek ve ücretsiz olarak, üye olsun veya olmasın ayırım yapmadan tüm camia mensuplarına gönderebilmek, takdir edersiniz ki pek kolay bir iş değildir.

Şu an elinizdeki bu bültenin derneğimize maliyeti 10.000.-TL. yi aşmaktadır. Yılda 4 sayı yayınladığımızı dikkate alırsanız. Bir yıl boyunca üyelerimizin ödedikleri aidatların toplamı bile, yıllık bülten giderimizi karşılamaktan çok uzaktır.

Son bültenden bu yana geçen 3 aylık zaman dilimi, gerçekten çok yoğun çalışmalarla geçti. Ayrıca önümüzdeki 3 aylık periyotta da planladığımız etkinlikler ve çalışmalarda hayli fazla. Gördüğünüz gibi çalışmalarımız ve etkinliklerimiz her geçen gün artarken, üzülerek belirteyim ki, üye sayımızda artış olmamaktadır. Hatta azalma görülüyor. Dolayısıyla da bu durum bizleri çok, ama çok üzüyor.

Değerli Kardeşlerim,

Kendimizi övüyormuş gibi yorumlamayınız ama, şunu bilmenizi isterim ki, bizim yaptığımız çalışmaları, camiamıza verdiğimiz hizmetleri ve okulumuza yaptığımız katkıları hiçbir okulun mezunlar derneği yapamamaktadır.  Lütfen 86 yıllık bir sivil toplum kuruluşu olan derneğimize sahip çıkınız.

Yıllık 150.-TL olan dernek aidatımızmı sizi engelliyor? Bunu 365 güne bölerseniz, günde 41 kuruşa gelir. Yapmayın Allah aşkına, bu dernek ve bu okul hepimizin. Lütfen bizden destek ve yardımlarınızı esirgemeyiniz.

Yeni yılınızı en iyi dileklerimle kutlar,2020 yılının size, ailenize ve tüm camiamız mensuplarına sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diler, hepinize saygılar sunarız. 

Yayınlanma Tarihi: 23 Aralık 2019 Pazartesi, 08:56
DİĞER YAZILARI
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET