Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Derneğimiz 2019 yılı ocak ayında 85. yaşını tamamlamış oluyor.
Derneğimiz 2019 yılı ocak ayında 85. yaşını tamamlamış oluyor. 85. Yaşını idrak etmiş bir derneğin mensubu olmaktan kıvanç duyduğumu belirterek ve 85. yıla ulaşabilmenin mutluluğu ile camiamıza selam ve sevgililerimi sunuyorum. Derneğimizin 85. Yılı kutlu olsun. 2019 Yılı boyunca düzenleyeceğimiz çeşitli etkinliklerle derneğimizin 85. Yılı kutlayacağız.
 
Geçtiğimiz yılın son üç ayında çeşitli etkinlikler ve çalışmalar yaptık. Bunları ilerleyen sahifelerde okuyacaksınız. Ayrıca önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmaların planlamaları da yapıldı. Vakıfımız iki yıl önce 15 öğrenciye burs verirken geçen yıl, bunu 25 öğrenciye, bu yılda 35 öğrenciye çıkarttık. Burs fonumuza bağış ve desteklerinizi bekliyoruz.
 
Yeni bir projemizde “KİTAP BAĞIŞI KAMPANYASI”. Okulumuz kütüphanesini 21. Yüzyıl normlarına getirmek için başlattığımız çalışmalara hızla devam ediyoruz. Sizlerin de bu hayırlı kampanyaya katılarak yeni nesiller için kitap bağışında bulunacağınıza inanıyorum.
 
Son aylarda döviz fiyatlarındaki artış nedeniyle bültenimizin bir sayısının maliyeti 7450.-TL. na ulaştı. Derneğimiz bütçesi bir yıllık bülten giderlerini karşılayamıyor. Bu nedenle, mecburen bültenimizin yayın periyodunu iki aydan üç aya çıkartmak zorunda kaldık. Bundan böyle bültenimizi, üç ayda bir yayınlayacağımızı üzülerek de olsa, sizlere bildirmek zorunda kaldık, bizi anlayışla karşılamanızı dileriz.
 
Derneğimizin 17 Mart 2018 Cumartesi günü yapılan 55. Genel kurul toplantısında 2019, 2020 ve 2021 yıllarında uygulanacak olan yıllık aidat miktarı sizler tarafından 150.-TL. olarak saptanmış ve karara bağlanmıştı. Yıllık aidatlarınızı gönderirken bu dikkate alacağınıza eminim. Destek ve yardımlarınız için şimdiden şükranlarımı arz ederim.
 
Yeni idrak ettiğimiz 2019 yılının hepimize sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirmesini diler, başarı dileklerimle tüm camiamız mensuplarına, birlik içinde nice yeni yıllar yaşamayı niyaz eder, saygılar sunarım.
Yayınlanma Tarihi: 16 Ocak 2019 Çarşamba, 13:28
DİĞER YAZILARI
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET